Szafka klucze drzewko drewniana palisander dom dwa tak
ręcznie robione dom szafka na klucze drzewko drewniana palisanderunikatowe dom szafkanaklucze szafka na klucze drzewko drewnianadom klucze szafka na drzewko drewnianaklucze dom szafka na drzewko drewniana

Szafka na klucze Drzewko drewniana Palisander

75 zł
ręcznie robione dom szafka na klucze drzewko drewniana palisander
projektant
oceny
5/5 - 3 opinie
kategoria
kolory
Materiał: drewno sosnowe klejone
Kolor: palisander
Wymiary: 22x22x5cm

Szafka na klucze wykonana została z drewna sosnowego o grubości 6 mm. W drzwiczkach prezentowanej szafeczki wycięty został symbol drzewa. Wewnątrz znajduje się pięć haczyków, idealnych do odwieszenia nawet dużych i ciężkich pęków kluczy. Do zestawu dołączamy montażową taśmę dwustronną, aby zawieszenie naszej szafki na klucze nie sprawiało Tobie lub Twoim bliskim żadnych problemów.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 14,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Dwa Tak naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• ręcznie robione unikatowe dom • inne unikatowe przedmioty kategorii domręcznie robione Dwa Tak
dom Dwa-Tak / dom:
koszyk
zamknij