Pomysł świąteczny prezent! Renifer zawieszka dekoracje pracownia

Renifer zawieszka

16 zł
handmade pomysł na świąteczny prezent renifer zawieszka
projektant
oceny
5/5 - 462 opinie
kategoria
kolory
Świąteczna zawieszka ceramiczna - renifer.
Ozdoba zapakowana w tekturowe pudełko wyściełane siankiem drzewnym i związane lnianym sznureczkiem z dołączoną małą ceramiczną gwiazdką.
Ceramiczne zawieszki są znakomitym, oryginalnym i trwałym upominkiem świątecznym dla naszych bliskich. Ich uroda i praktyczne przeznaczenie powoduje, że nie lądują w kącie zapomniane, lecz służą na co dzień, przypominając o nas:)
Wykonane ręcznie z białej gliny, pokryte warstwą przepięknych efektowych szkliw wypalanych w temperaturze ponad 1000 stopni C.
Ze względu na ręczne wykonanie oraz wykorzystanie szkliw efektowych każda zawieszka jest jedynym niepowtarzalnym egzemplarzem.
Wymiary:
renifer - ok. 7,5 x 7,5 cm.
Pudełko ok. 8,5 x 9,5 x 3,5 cm.
Polecam serdecznie.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 14,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Pracownia AKo naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Handmade dekoracje • inne przedmioty kategorii dom - dekoracjeHandmade Pracownia AKo
dekoracje Pracownia-AKo / dekoracje:
koszyk
zamknij