Koszulka nadrukiem ciążowym dla kobiety ciąży mama ciążowe
ręczne wykonanie ciążowe koszulka z nadrukiem ciążowym, dla kobiety w ciąży, mamatrendy ciążowe ciążowa koszulka z nadrukiem ciążowym, dlaróżowe ciążowe ciążowa koszulka z nadrukiem ciążowym, dlaciąża ciążowe koszulka z nadrukiem ciążowym, dla

Koszulka z nadrukiem ciążowym, dla kobiety w ciąży, mama

49,90 zł
ręczne wykonanie ciążowe koszulka z nadrukiem ciążowym, dla kobiety w ciąży, mama
oceny
4,6/5 - 7 opinii
kategoria
W naszym butiku oferujemy Ci koszulki z nadrukami ciążowymi zarówno dla obecnych jak i przyszłych mam.

Możesz wybrać rozmiar koszulki, jej kolor oraz kolor nadruku.
XS, S, M, L, XL, XXL - dokładne wymiary na zdjęciu.

Jaki materiał wykorzystujemy? :
100% bawełny o wysokiej gramaturze, wzmacniane szwy, dodatkowe przyszycia to cechy naszych koszulek. Koszulki mają klasyczny, kobiecy krój. Są dostępne w 6 kolorach.

Jaką metodę produkcji stosujemy? :
Nadruki wykonujemy jedną z najtrwalszych metod stosując materiały najwyższej jakości. Są trwałe, nie zmieniają koloru, nie pękają, nie wykruszają się. Mamy aż 13 różnych kolorów nadruków!

KOSZULKI WYKONUJEMY NA ZAMÓWIENIE W CIĄGU 3 DNI ROBOCZYCH OD MOMENTU OTRZYMANIA WPŁATY.

ZASADY ZWROTÓW: Nasze produkty powstają dopiero po złożeniu zamówienia. W przypadku produktów wykonywanych na zamówienie klienta, nie ma możliwości wymiany na inne ani przyjmowania zwrotów. (Dz. U. 2014 poz. 827) Art. 3.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 18,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Manufaktura Koszulek naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• ręczne wykonanie trendy ciążowe • inne trendy przedmioty kategorii ubrania - ciążowe • trendy ubrania • ręczne wykonanie Manufaktura Koszulek
ciążowe Manufaktura-Koszulek / ubrania:
koszyk
zamknij