Ceramiczne kwiaty druciku rabatki donicy bukiety ceramika kamelo
handmade ceramika ceramiczne kwiaty na druciku na rabatki do donicy na bukietyceramika kwiat ceramiczne kwiaty na drucikupomarańczowe ceramika kwiaty ceramiczne na drucikukwiat ceramika czerwone ceramiczne kwiaty na drucikuceramika drucik ceramiczne kwiaty na drucikuceramika drucik ceramiczne kwiaty na drucikudrucik ceramika ceramiczne kwiaty na druciku

Ceramiczne kwiaty na druciku na rabatki do donicy na bukiety

95 zł
handmade ceramika ceramiczne kwiaty na druciku na rabatki do donicy na bukiety
projektant
oceny
5/5 - 25 opinii
kategoria
Ceramiczne kwiatuszki na druciku. Możecie nimi ozdobić parapety, doniczki, koszyczki czy rabatki tam, gdzie jeszcze nie zakwitły lub już przekwitły te prawdziwe. Bukiety będą oryginalnym i trwałym upominkiem.
Dostępne w różnych kolorach: żółte, czerwone, pomarańczowe w tym zestawie. Natomiast inne kolory czy ilości - na zamówienie niebieskie, fioletowe, turkusowe, różowe, białe...
W zestawie - 9 szt. 1 żółty, 4 pomarańczowe, 4 czerwone.

PS. Tych nie trzeba podlewać ani ścinać, będą kwitły cały rok!

Dane techniczne:
Średnica kielicha: 6-8 cm
Wysokość: /- 20 cm
Drucik w kolorach zielonych, z możliwością wyginania w dowolny kształt.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 15,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Kamelo naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• HandMade ceramika • inne przedmioty kategorii dom - ceramika • modne dom • HandMade Kamelo
koszyk
zamknij