KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Bransoletka

Bransoletka naszyjnik rózowo-fioletowy bransoletki witrazka
ręcznie zrobione bransoletki bransoletka i naszyjnik: rózowo-fioletowyniepowtarzalne bransoletki bransoletka i naszyjnik:różowe bransoletki naszyjnik bransoletka i naszyjnik:bransoletka bransoletki fioletowe i naszyjnik:

Bransoletka i naszyjnik: rózowo-fioletowy

136 zł
ręcznie zrobione bransoletki bransoletka i naszyjnik: rózowo-fioletowy
projektant
oceny
5/5 - 4 opinie
kategoria
Oryginalna bransoletka wykonana z kamieni półszlachetnych: kwarcu różowego i ametystu, oprawionych techniką witrażową oraz elementów metalowych.
Swój niepowtarzalny urok bransoletka zawdzięcza kamieniom, ponieważ każdy użyty kamień jest inny.
Jedne są okrągłe, inne kanciaste, każdy ma inny kolor i rysunek. Dzięki temu bransoletka z każdej strony prezentuje się inaczej.
Wszystkie kamienie to zamknięte tajemnice, posiadające niezwykłe właściwości ezoteryczne. Swoje tajemnice i właściwości zdradzą tylko temu kto je pokocha, a pomoże w tym sposób oprawy umożliwiający bezpośredni kontakt z ciałem.
Do bransoletki zamontowano łańcuszek z zapięciem, o długości 34 cm umożliwiający założenie bransoletki w charakterze naszyjnika.
Całkowita długość naszyjnika to 57 cm, obwód bransoletki ok. 22 cm, wielkość największego kamienia 3,5 x 2,5 cm.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: DARMOWA

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Witrazka naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Ręcznie zrobione niepowtarzalne bransoletki • inne niepowtarzalne przedmioty kategorii biżuteria - bransoletkiRęcznie zrobione Witrazka
koszyk
zamknij