Whw high neon colors bransoletki hand works kamienna kamienie
hand-made bransoletki whw high - neon colorstrendy bransoletki kamienna whw high - neon colorsróżowe bransoletki kamienna whw high - neon colors

WHW High - Neon Colors

79 zł
hand-made bransoletki whw high - neon colors
projektant
oceny
5/5 - 27 opinii
kategoria
Kolekcja High to piękno wyrażone za pomocą kamieni naturalnych w wyjątkowej autorskiej formie. Nasze bransoletki cechują się dwustronnością, przez co to Ty wybierasz wygląd idealnie pasujący do Ciebie danego dnia. Bransoletki są wyjątkowo wygodne przy zakładaniu jak i noszeniu, gdyż jedna część jest elastyczna dzięki umieszczeniu jej na podwójnej gumce najwyższej jakości.

Neon Colors powstała w ramach serii Twoja High co nadaje jej wyjątkowości oraz niepowtarzalności, ponieważ powstała ona wyłącznie w jednym egzemplarzu. W przedniej części jej piękno tworzy kwadratowy jaspis oceaniczny oraz srebrne hematyty, natomiast w tylnej części znajdziemy intensywnie różowe agaty zamknięte pomiędzy dwoma srebrnymi hematytami.

Rozmiar: 16 - 18 cm. Opcjonalnie istnieje możliwość zmniejszenia bądź powiększenia bransoletki.

Masz pomysł na własną kompozycję kolorystyczną?
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 9,00 zł
• Przesyłka Kurier: 79,00 zł
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta W Hand Works naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Hand-Made trendy bransoletki • inne trendy przedmioty kategorii biżuteria - bransoletkiHand-Made W Hand Works
bransoletki W-Hand-Works / biżuteria:
koszyk
zamknij