Bronzyt awenturyn bransoletki artistora srebro oksydowane
handmade bransoletki bronzyt i awenturyneleganckie bransoletki bronzyt i awenturynzielone bransoletki awenturyn bronzyt ibronzyt bransoletki brązowe i awenturyneleganckie bransoletki oksydowane bronzyt i awenturyn

Bronzyt i awenturyn

119 zł
handmade bransoletki bronzyt i awenturyn
projektant
oceny
4,5/5 - 20 opinii
kategoria
Subtelna, romantyczna bransoletka wykonana w całości ze srebra oraz polerowanych bronzytów wielkości ok. 6 mm i fasetowanych awenturynów wielkości 4 mm. Minerały zawieszone sa wśród ręcznie wykonanych srebrnych listków. Srebro zostało zaoksydowane na czarno, miejscami przecierane i polerowane. Całkowita długość bransoletki wynosi 19,5 cm, ale karabinek zapina się na dowolnym ogniwku, więc długość można sobie regulować.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 8,30 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Artistora naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Handmade eleganckie bransoletki • inne eleganckie przedmioty kategorii biżuteria - bransoletkiHandmade Artistora
koszyk
zamknij